Bratek na trądzik

  Kosmetyki do pielęgnacji cery na bazie kwiatów nikogo nie dziwią. Mamy kremy z róży czy słonecznika, a nawet maku. Mało kto wie, że fiołek trójbarwny ma również cudowny wpływ na skórę. Jak zatem go stosować, by przyniósł oczekiwane efekty?

   
  Na trądzik
   
  Przy tej przypadłości skórnej polecany jest napar z bratka, którym należy przemywać twarz rano i wieczorem. Redukuje on wolne rodniki, więc zabezpiecza skórę przez starzeniem się, a także usuwa ze skóry szkodliwe toksyny. Na cerę trądzikową pomogą również zabiegi parowe wykonane na bazie tego kwiatu i gorącej wody. Taki zabieg oczyszcza pory i hamuje wydzielanie nadmiaru sebum, co przyczynia się do redukcji pryszczy. Regularne stosowanie na pewno mile Was zaskoczy.
   
  Maseczka na trądzik
   
  Na bazie bratka można także przygotować odżywczą maseczkę, redukującą stany zapalne. Wystarczy zagotować łyżkę bratków z siemieniem lnianym i nałożyć wystudzoną papkę na twarz. Po upływie około 15 minut należy zmyć miksturę letnią wodą i nałożyć krem nawilżający.
   
  Co ciekawe, bratek pomaga oczyszczać organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii, więc poleca się wykorzystywanie jego magicznych właściwości pod postacią herbatek.
   
  Walka z trądzikiem niejednokrotnie nie jest prostą sprawą i potrzeba czasu, aby w pełni uporać się z tym problemem. Życzę więc wytrwałości!


   

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...

  Ostatnie komentarze