Ćwiczenia na biodra

  Ćwiczenia na biodra możesz wykonywać w zaciszu własnego domu i z każdym dniem zbliżać do coraz bardziej do pięknej sylwetki. Wymaga to oczywiście odrobiny wysiłku, ale mając w perspektywie doskonałą sylwetkę, gimnastyka wydaje się prosta jak wiązanie sznurówki.

  Ćwiczenia na boczki

  Połóż się na prawym boku. Prawe ramię zegnij w łokciu pod kątem prostym, dłoń zwróć ku podłodze. A co z lewą ręką? Oprzyj ją z przodu, na podłodze, na wysokości talii i blisko niej. Unieś teraz biodra do góry. Najpierw możesz podpierać się obiema rękami, później oderwij lewą od ziemi. Po trzykrotnym powtórzeniu ćwiczenia zmień stronę.

  Ćwiczenia na biodra i brzuch

  Usiądź na podłodze, ugnij kolana i przysuń je jak najbliżej pośladków. Oprzyj dłonie o podłogę z tyłu, tuż za biodrami. Ruchem ciągłym przenoś teraz kolana z lewej strony na prawą i odwrotnie. Dotknij stopami podłoża dopiero po 10-20 ruchach w jedną stronę. To doskonałe ćwiczenie wyszczuplające biodra i brzuch.

  Ćwiczenia odchudzające biodra

  Połóż się na plecach i oprzyj złączone pięty o brzeg krzesła czy łóżka. Ramiona wzdłuż tułowia, dłonie zwrócone do podłogi. Unieś biodra w górę, ściągnij pośladki, podpieraj się jedynie na głowie i piętach. Wsparcie stanowią oczywiście także ramiona, które mają przylegać do podłoża. Wytrzymaj w uniesionej pozycji trzy sekundy, wypoczywaj przez dwie i powtórz ćwiczenia na szerokie biodra.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...
  Istnieje naprawdę niewiele produktów, o których możemy powiedzieć, że s...

  Ostatnie komentarze