Dopinki do włosów

  Zwykle w dzieciństwie większość z nas nosiła długie włosy, które z ogromną satysfakcją ścinała przy najbliższej nadarzającej się okazji. Wraz z upływem czasu jednak nie sposób było nie zauważyć, że posiadanie zadbanych długich włosów jest niezwykle cennym atutem kobiecego wyglądu. Niestety nie jest to wcale łatwe, zwłaszcza gdy są one osłabione codziennym modelowaniem. Czy istnieje jakiś sposób na to, byśmy mogły cieszyć się długimi włosami? Kobiety, które nie mają wystarczająco dużo czasu oraz cierpliwości na ich zapuszczanie powinny zdecydować się na ich przedłużenie. Istnieje wiele metod, dzięki którym osiągniemy zadowalający efekt. Zanim wybierzesz się na wizytę do fryzjera albo też rozpoczniesz samodzielne przedłużanie włosów, przeczytaj poniższy artykuł. Dowiesz się z niego więcej na temat tego zabiegu, a także poznasz informacje dotyczące dopinek do włosów.

  Doczepianie włosów

  Dzięki możliwościom, jakie posiada współczesne fryzjerstwo, z powodzeniem możemy spełnić swoje nawet najbardziej skryte marzenia dotyczące koloru włosów, ich kształtu, ale także długości. Obok koloryzacji, trwałej ondulacji albo chemicznego prostowania włosów możemy zdecydować się na doczepiane włosy. Dzięki nim w krótkim czasie zyskamy imponującą fryzurę. Istnieje kilka sposobów przedłużania włosów. Najłatwiej jest użyć treski do włosów, która jest najtańszą, ale także najmniej efektywną metodą. Oprócz tego dostępne są różnej grubości pasma włosów do przedłużania, które im rzadsze, tym dają znacznie bardziej naturalny efekt. Mogą być one przytwierdzane do włosów za pomocą specjalnych klejów albo spinek. W zależności od tego, na jaki rodzaj zabiegu zdecydujemy się, osiągnięty rezultat będzie miał różną trwałość. Przy tym, jeżeli chcesz mieć długie, naturalnie wyglądające włosy, będziesz musiała zdecydować się na zabieg dość kosztowny. Jeżeli jednak chęć posiadania włosów jest tylko chwilowa, powinnaś zdecydować się na dopinkę do włosów.

  Dopinki do włosów

  Nieodzownym elementem zabiegu przedłużania są dopinki. Jak już wspomniano, mogą mieć one różną postać. Począwszy od bardzo cienkich pasemek włosów, po włosy na taśmie przytwierdzane w całości. Poza tym wskazać trzeba tutaj na różnego rodzaju treski pokrywające całą skórę głowy, te przytwierdzone do gumek albo opasek do włosów. Trzeba zaznaczyć, że mogą być one wykonane z włosia naturalnego albo syntetycznego. I chociaż ostatni z wymienionych rodzajów dopinek doskonale zachowuje się w trakcie noszenia, to jednak większość pań decyduje się na noszenie dopinek naturalnych wykonanych z włosia końskiego, a nawet ludzkiego. Pozostaje tutaj jednak jeszcze kwestia ich ceny i względów etycznych. Oprócz tego dopinki do włosów mogą posiadać różny kolor i odcień, co umożliwi nam tworzenie na przemian fryzur bardzo klasycznych, jak i uczesań nowoczesnych. Te sztuczne włosy trzeba jednak poddawać odpowiedniej pielęgnacji, by wyglądały dobrze i służyły nam jak najdłużej. Na początek dobrze jest zaopatrzyć się w proste w użyciu włosy clip on, a dopiero później zdecydować się na bardziej trwały i kosztowny zabieg.

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Wygląda to okropnie, nawet jak są niby naturalne...

  Wcale nie tak źle jak się wie co robi:)

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...

  Ostatnie komentarze