Druga broda - jak się jej pozbyć?

  Dwie brody to podwójny problem. O jedną możemy jeszcze jakoś zadbać, ale dwie to już katastrofa. Nie wolno się jednak poddawać. Oczywiście lepiej zapobiegać pojawieniu się drugiego podbródka niż później z nim walczyć, ale są pewne sposoby, które mogą nam pomóc pozbyć się tego niezbyt atrakcyjnego fragmentu ciała.

  Krok 1
  Po pierwsze, profilaktyka. Jeśli jeszcze nie masz drugiej brody, zrób wszystko żeby się nie pojawiła. Przede wszystkim musisz utrzymywać prawidłową postawę ciała. Nie garb się i nie chowaj głowy w ramionach. Ściągnij łopatki, podnieś głowę i chodź prosto.

  Krok 2
  Odpowiednia pozycja podczas snu również jest niezmiernie ważna. Zamiast grubej poduszki, wybierz płaskiego jaśka lub specjalny wałek. W przeciwnym wypadku broda będzie opadała na klatkę piersiową, mięśnie zwiotczeją, a podbródek straci sprężystość.

  Krom 3
  Jeśli masz już drugą brodę, możesz z nią walczyć w gabinecie kosmetycznym. Profesjonalistka wykona specjalny masaż, który spowoduje drenaż i stymulację mięśni twarzy i szyi. Twoja skóra będzie wygładzona i napięta.

  Krok 4
  Druga broda – jak się pozbyć tego cuda? Pomóc mogą fale radiowe, dzięki którym włókna kolagenowe są odbudowywane, co znacznie poprawia owal twarzy. Przy okazji zmarszczki są wygładzane, a blizny stają się mniej widoczne.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  ale glupota!!! Kto spalby na niewygodnym wałku jak gejsza?

  Jak bym miała wybierać jakiś zabieg, żeby się pozbyć podwójnego podbródka, to na pewno slimlipo. Widziałam w Elite jakie to daje efekty – naprawdę niesamowite!

  Mam problem . Na brodzie mam dosłownie tyłek, taki przedziałek. Jak to wygładzić!?

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...

  Ostatnie komentarze