Duży nos - jak go optycznie zmniejszyć?

  Wiele kobiet ma kompleksy z powodu zbyt dużego nosa. Niektóre z nas twierdzą, że jest za długi, inne są przerażone szerokością, na szczęście jest na to rada. Po pierwsze, drogie panie, nie warto przejmować się takim drobiazgami, a po drugie, jeśli już nie naprawdę nie możecie przestać o tym myśleć, nauczcie się robić odpowiedni makijaż, który zmniejszy nos i nada mu wymarzony kształt.

  Sposób na długi nos
  Jeśli uważasz, że twój nos jest zbyt długi, posmaruj jego czubek odrobinę ciemniejszym podkładem. Potem wystarczy tylko musnąć twarz pudrem matującym w odcieniu skóry, dzięki czemu różnica kolorów podkładu nie będzie widoczna.

  Zadarty nos – jak go wydłużyć?
  Rozświetlaczem w sztyfcie lub korektorem muśnij środkową część nosa. Następnie delikatnie przypudruj nosek i gotowe.

  Za duży i krzywy nos
  Jeśli twój nos nie ma idealnego kształtu, możesz go wysmuklić i wyprostować za pomocą ciemniejszego podkładu. Nałóż go po bokach nosa, zaczynając od czubka, a kończąc aż na wysokości oczu.

  Duży nos – jaka fryzura
  Jeśli zdecydujesz się na asymetryczne cięcie z przedziałkiem na boku i lekko zaczesana grzywką, to na nos nikt nie zwróci uwagi. Nie powinnaś natomiast czesać się do tyłu i upinać ciasno koczków.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Duży nos - jaka fryzura.
  Przepraszam nie znam się trochę na fryzurach.
  Opisane zostało w ostatnim podpunkcie ,,asymetryczne cięcie z przedziałkiem na boku i lekko zaczesana grzywką'' nie za bardzo umiem sobie to wyobrazic. Jezeli jest możliwosc pokazania zdjecia z własnie takim ukladem wlosow. To bardzo bym o to prosila. Albo o wyslanie zdjecia na moj adres email.
  Dziekuje. ;)

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Istnieje naprawdę niewiele produktów, o których możemy powiedzieć, że s...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...

  Ostatnie komentarze