Fryzura bombka

  Zdrowe i pięknie wystylizowane włosy mogą wspaniale podkreślić atuty kobiecego wyglądu, o czym wie każdy, kto choć raz przyglądał się metamorfozom osób oddanych w ręce profesjonalistów. Okazuje się, że zmiana odcienia koloru włosów albo obcięcie ich na właściwą długość mogą niemalże zupełnie odmienić oblicze danej kobiety. Niestety nie każda z nas, idąc do fryzjera, może spodziewać się z jego strony słusznych rad i uwag dotyczących stanu zdrowia i wyglądu włosów. Zazwyczaj takie postępowanie jest najbardziej wyraziste, gdy stylista fryzur pyta się nas, w jaki sposób ma nas obciąć. Najlepiej zatem pogłębiać wiedzę na temat doboru fryzury, by podejmować albo kontrolować decyzje. Warto zacząć od zgłębiania uczesań mieszczących się w stałym kanonie nieśmiertelnych cięć. Jednym z nich jest niewątpliwie fryzura bombka. Jeżeli chcesz dowiedzieć się na jej temat czegoś więcej lub też chcesz rozpocząć przygodę z krótkimi włosami, przeczytaj poniższy artykuł.

  Krótkie fryzury

  Chyba na palcach jednej ręki można wskazać kobiety, które choć raz nie nosiły krótkiej fryzury. Oczywiście część z nas żałowała podjętej decyzji i z wielką niecierpliwością oczekiwała, aż włosy powrócą do pozostałej długości. Całe szczęście, jeśli miało to miejsce tuż po komunii, kiedy wygląd nie był dla nas aż tak istotny. Przyczyną takiego niezadowolenia mógł być właśnie nieodpowiedni dobór cięcia. Żeby po raz kolejny nie popełnić tego błędu, zawsze zastanów się, czy będzie ci w danej fryzurze dobrze. Zdarzają się bowiem okoliczności, w jakich skrócenie włosów jest jak najbardziej wskazane. Z jednej strony mogą być one osłabione przez farbowanie albo też zabiegi stylizacyjne. Z drugiej strony mamy do czynienia z osłabieniem włosów spowodowanym niedoborem witamin albo zachodzącymi w naszym organizmie zmianami hormonalnymi. W takich sytuacjach należy rozważyć, czy fryzury bombka nie są dla nas korzystnym rozwiązaniem. Są one idealne dla pań chcących zwiększyć objętość swojego uczesania, co może ukryć na przykład naszą nieproporcjonalnie małą głowę albo efekt nadmiernego wypadania włosów. Jeżeli chcesz wyglądać bardziej naturalnie, wybierz fryzurę bombkę z grzywką. Jeśli wydaje ci się, że będziesz w takim uczesaniu wyglądać korzystnie, zobacz, jak zrobić fryzurę bombkę krok po krok.

  Fryzura na bombkę

  Fryzura na bombkę opiera się przede wszystkim na dwóch rzeczach. Pierwszą z nich jest właściwe cięcie, które sprawi, że włosy będą układać się w kształt ją przypominający. Z drugiej strony bardzo ważna jest stylizacja takiego uczesania, ponieważ jest ono bardziej wymagające niż noszenie włosów upiętych w kucyk. W jaki sposób zatem powinno wyglądać strzyżenie na popularnego boba? Okazuje się, że efekt bombki uzyskujemy poprzez ścieniowanie pasm włosów. Istotne jest, aby włosy pod spodem były krótsze niż te znajdujące się na zewnątrz. Dzięki temu twoje włosy wyglądać będą na gęstsze. Jeżeli jesteś odważniejsza, zdecyduj się na wprowadzenie asymetrycznych elementów. Stylizacja fryzury bombka jest zazwyczaj konieczna, jednakże nie pochłania zbyt wiele czasu. Wystarczy za pomocą suszarki zawinąć końcówki do wewnątrz.

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Szorstkie pięty są niezwykle częstym problemem wśród kobiet, a walka z nimi często kończy się klęską. Aby nadać stopom miękkość, nie potrzebujesz jednak ani drogich terapii w salonie kosmetycznym,...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...

  Ostatnie komentarze

  • (7)

   Bo musisz umyć co najmniej 2 razy :D

  • (2)

   Bo ciężko jest odżywiać się zdrowo i to tak by dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Ja jem często szybko cokolwiek, bo nie mam czasu, dlatego uważam, że warto czasami sięgnąć po suplementy.

  • (5)

   można cytryne użyc do rozjaśniania meszku?.

  • (8)

   Pamiętajcie, że cynamon uczula wiele osób...ja kiedyś się takiego uczulenia nabawiłam (właśnie po cudownej maseczce z cynamonu na trądzik), że miałam spuchniętą twarz przez tydzień i dostawałam zastrzyki w tyłek ;/ ogólnie masakra...a trądzik jak był...

  • (3)

   Nafta przeżywa ostatnio drugą młodość, jest o niej głośno na różnych forach więc też się skusiłam i od 4 miesięcy stosuje regularnie. ;-)