Fryzura grzybek

   

  Taki typ retro - fryzury może nam odejmować lat lub wręcz przeciwnie, sprawiać, że będziemy wyglądać starzej. Czym się zatem kierować podejmując decyzję o ścięciu włosów "na grzybka". Oto kilka cennych wskazówek, do których warto się stosować w kwestii doboru tego typu uczesania.
   
  Twarz podłużna
   
  Taka fryzura optycznie zaokrągla zbyt szczupłą twarz. Dodaje jej także kobiecości i młodzieńczego uroku.
   
  Twarz trójkątna
   
  Aby optycznie skrócić twarz lub zakamuflować wysokie czoło można pokusić się także w tym typie fryzury o pozostawienie grzywki, która przywróci proporcje i sprawi, że będziemy wyglądać młodo.
   
  Twarz kwadratowa
   
  Ten typ fryzury nie jest polecany osobom o twarzy kwadratowej. Strzyżenie na długość "do ucha" jeszcze bardziej uwydatnia kanciaste rysy, a do tego nadaje surowy, zbyt poważny wygląd.
   
  Twarz okrągła
   
  Posiadaczkom twarzy okrągłej nie jest polecane ścięcie włosów na równej długości. Warto w trakcie strzyżenia zostawić na przodzie spadające na boki, nieco dłuższe pasma, które będą tuszować wydatne policzki i wysubtelniać rysy.
   
  Warto wiedzieć, że taki typ fryzury jest idealny dla kobiet o włosach cienkich. Dodaje czuprynie objętości, a do tego nie wymaga układania, więc kwestię codziennej stylizacji mamy "z głowy".
   
  Jak Wam się podoba taka fryzura damska?

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  szczerze to ta fryzura jest beznadziejna do takiej twarzy jak ja mam czyli podłużnej pasuje grzywka na bok ale taka uczesana na bok nie zbyt króka i włosy średniej długości myślę ,że pomogłam

  lubię takie fryzurki "na grzybka" są fajne. szkoda, że nie daliście fajnych zdjęć tej fryzurki

  Straszna fryzura.

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...

  Ostatnie komentarze