Fryzura pin up


  Uczesania w stylu dawnych lat, podobnie jak moda czy makijaż, lubią powracać. Jedną z fryzur, która niedawno przechodzi swój powrót do świetności, jest czupryna w stylu pin-up. Unikalny kształt i biżuteryjne dodatki, które nadają jej charakteru, to hit tego sezonu. Jak ją wykonać i przy pomocy jakich akcesoriów do włosów możemy wystylizować takie oryginale uczesanie?
   
  1. W lekko wilgotne włosy wkręć grube wałki, lekko podsusz i zdejmij po upływie ok. 2-3 godzin.
  2. Utrwal loki pianką lub sprayem podkreślającym ich skręt.
  3. Włosy znad czoła zbierz do tyłu i natapiruj je od nasady, przykrywając warstwą prostych włosów, tak, aby nad linią czoła utworzyć lekko uniesiony kształt. Możesz je także upiąć po bokach, tak jak jest to pokazane na zdjęciu.
  4. Zebrane do tyłu włosy przypnij kokardą w groszki lub podepnij opaską z dużym, materiałowym kwiatem.
  5. Całość utrwal lakierem do włosów.
  Styl pin-up wywodzi się z lat 40. i 50. Charakterystyczne dla tego trendu są także grube, wywinięte do spodu grzywki. Sławne miłośniczki stylu pin-up w kwestii fryzury to Dieta Von Teese, Gwen Stefani czy Christina Aguilera. Prekursorką tego stylu była m.in. Marilyn Monroe.

  Jak Wam się podoba renesans tego stylu?

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Szorstkie pięty są niezwykle częstym problemem wśród kobiet, a walka z...

  Ostatnie komentarze