Jak malować rzęsy?

  Malowanie rzęs to nie taki pikuś, jakby się mogło wydawać. Trzeba wprawy i doświadczenia aby rzęsy nie były posklejane, ale za to idealne pogrubione i wydłużone. Przyda się także kilka trików, które pomogą w tej codziennej porannej czynności. Dzięki nim twoje spojrzenie będzie uwodzicielskie, seksowne i na pewno przyciągniesz spojrzenie tego wymarzonego.


  Krok 1
  Jak malować rzęsy? Najpierw podwiń rzęsy. Najlepsza będzie oczywiście zalotka, ale jeśli jeszcze jej nie masz, możesz użyć zwykłej łyżki. Przyłóż jej wypukłą część do powieki, a następnie powoli dociskaj rzęsy do krawędzi łyżki. Efekt będzie jeszcze lepszy, jeśli wcześniej rozgrzejesz łyżkę ciepłą wodą.

  Krok 2
  A teraz malowanie rzęs. Najpierw zadbaj, by na szczoteczce nie było zbyt dużo tuszu. Zbierz go chusteczką higieniczną, jeśli to konieczne. Naciągnij skórę powieki w kierunku skroni (delikatnie) i nakładaj tusz. Zacznij od nasady rzęs i zygzakowatym ruchem kieruj się ku górze. To ile warstw tuszu chcesz nałożyć, zależy do ciebie. Pamiętaj tylko, że każda z nich musi wyschnąć, zanim pojawi się kolejna.

  Krok 3
  Nie przejmuj się, jeśli na górnej lub dolnej powiece zostało trochę tuszu. Weź patyczek kosmetyczny, nałóż na niego kroplę mleczka do demakijażu i wytrzyj zabrudzenie. Jeśli masz cień, zamiast mleczka użyj podkładu.

  Krok 4
  Na samym końcu pomaluj dolne rzęsy. Możesz pociągnąć tuszem wszystkie, ale jeśli zależy ci by oczy wyglądały naturalnie, pomaluj tylko te przy zewnętrznym kąciku oka. Trzymaj szczoteczkę pionowo, a uda ci się pomalować nawet najkrótsze włoski.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  A może jakieś informacje na temat pielęgnacji rzęs, często się zdarza, że rzęsy po malowaniu odbarwiają się :( jak temu zapobiec?

  A może jakieś informacje na temat pielęgnacji rzęs, często się zdarza, że rzęsy po malowaniu odbarwiają się :( jak temu zapobiec?

  olejek rycynowy

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...
  Istnieje naprawdę niewiele produktów, o których możemy powiedzieć, że s...

  Ostatnie komentarze