Jak malować rzęsy?

  Malowanie rzęs to nie taki pikuś, jakby się mogło wydawać. Trzeba wprawy i doświadczenia aby rzęsy nie były posklejane, ale za to idealne pogrubione i wydłużone. Przyda się także kilka trików, które pomogą w tej codziennej porannej czynności. Dzięki nim twoje spojrzenie będzie uwodzicielskie, seksowne i na pewno przyciągniesz spojrzenie tego wymarzonego.


  Krok 1
  Jak malować rzęsy? Najpierw podwiń rzęsy. Najlepsza będzie oczywiście zalotka, ale jeśli jeszcze jej nie masz, możesz użyć zwykłej łyżki. Przyłóż jej wypukłą część do powieki, a następnie powoli dociskaj rzęsy do krawędzi łyżki. Efekt będzie jeszcze lepszy, jeśli wcześniej rozgrzejesz łyżkę ciepłą wodą.

  Krok 2
  A teraz malowanie rzęs. Najpierw zadbaj, by na szczoteczce nie było zbyt dużo tuszu. Zbierz go chusteczką higieniczną, jeśli to konieczne. Naciągnij skórę powieki w kierunku skroni (delikatnie) i nakładaj tusz. Zacznij od nasady rzęs i zygzakowatym ruchem kieruj się ku górze. To ile warstw tuszu chcesz nałożyć, zależy do ciebie. Pamiętaj tylko, że każda z nich musi wyschnąć, zanim pojawi się kolejna.

  Krok 3
  Nie przejmuj się, jeśli na górnej lub dolnej powiece zostało trochę tuszu. Weź patyczek kosmetyczny, nałóż na niego kroplę mleczka do demakijażu i wytrzyj zabrudzenie. Jeśli masz cień, zamiast mleczka użyj podkładu.

  Krok 4
  Na samym końcu pomaluj dolne rzęsy. Możesz pociągnąć tuszem wszystkie, ale jeśli zależy ci by oczy wyglądały naturalnie, pomaluj tylko te przy zewnętrznym kąciku oka. Trzymaj szczoteczkę pionowo, a uda ci się pomalować nawet najkrótsze włoski.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  A może jakieś informacje na temat pielęgnacji rzęs, często się zdarza, że rzęsy po malowaniu odbarwiają się :( jak temu zapobiec?

  A może jakieś informacje na temat pielęgnacji rzęs, często się zdarza, że rzęsy po malowaniu odbarwiają się :( jak temu zapobiec?

  olejek rycynowy

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Krem nawilżający to jeden z najpopularniejszych produktów kosmetycznych, którego nie powinno zabraknąć w kosmetyczce żadnej kobiety. Niestety, biorąc pod uwagę ogromną ilość preparatów, trafiają...

  Najczęściej czytane

  Marka Paese stworzyła dwie nowe serie letnich lakierów do paznokci –...
    Sposób czesania się to sprawa indywidualna. Zwykle fryzurę...
  Kiedyś styliści wyznawali zasadę, mówiącą, iż kolor cieni do powiek...
  Chociaż za oknami jesień, na Fashion Week w Mediolanie panowała istnie...
  Chociaż jesienią ciało schowane jest pod wieloma warstwami ubrań, a włosy...
  Wraz z początkiem września na rynku kosmetycznym pojawiło się wiele nowoś...
  Obejrzyj materiał wideo
  Większe piersi – czy ty również o tym marzysz? Chętnie zdecydowałaby...
  Obejrzyj materiał wideo
  Depilacja brwi to nie taka prosta sparawa, jakby się mogło wydawać....
  Obejrzyj materiał wideo
  Jutro walentynki. Czy wiesz już co zrobisz ze swoim ukochanym. Możecie...
  Jak dbasz o włosy zimą? Czy pielęgnacja to dla Ciebie przykry obowiązek...

  Ostatnie komentarze