Jak zlikwidować worki pod oczami?

  Worki pod oczami to problem wielu z nas. Wyglądają brzydko, a co najokropniejsze – postarzają! Walka z nimi to sprawa priorytetowa, bo chyba nawet zmarszczki nie prezentują się tak źle. Ta nieestetyczna dolegliwość może powstawać z różnych powodów. Niehigieniczny tryb życia, brak snu, niezdrowa dieta to tylko niektóre przyczyny. Jak zlikwidować worki po oczami?

  Krok 1
  Obrzęki pod oczami nie tak łatwo zlikwidować. Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy ich powodem nie jest choroba nerek, krążenia lub jakaś alergia. Ale przyczyną może być także nadużywanie alkoholu, palenie papierosów, niezdrowa dieta i brak snu. Dlatego musisz popracować nad swoim trybem życia.

  Krok 2
  Wizyta u kosmetyczki to kolejny krok w kierunku pięknych oczu. Specjalistka wykona specjalny masaż, nazywany drenażem limfatycznym. Dzięki pompującym ruchom usprawni przepływ płynów łącznotkankowych i limfy, czyli po prostu poprawi krążenie. Taki masaż twarzy należy wykonywać przynajmniej raz na 7 dni przez 10 tygodni. Jeden zabieg to koszt ok. 50 zł.

  Krok 3
  Do sposobów na worki pod oczami należy także używanie specjalnych kosmetyków. Maseczki i kremy z kwasami owocowymi mogą zdziałać cuda. Ten zabieg jest jednak znacznie droższy, kosztuje około 150 zł.

  Krok 4
  Są też domowe sposoby na worki pod oczami. Można stosować zimne, żelowe okulary i spać na uniesionej wysoko poduszce. Pomagają również okłady z ogórka i arniki.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Szorstkie pięty są niezwykle częstym problemem wśród kobiet, a walka z...

  Ostatnie komentarze