Jak zmniejszyć biust?

  Mały biust - mały kłopot, duży biust - duży kłopot. Nie możesz go już znieść, twoje piersi w rozmiarze E cię zawstydzają, bo gdziekolwiek byś nie poszła ludzie patrzą tylko na nie. Chciałabyś je ukryć, by mężczyźni w końcu zaczęli zaglądać ci w oczy? Możesz to zrobić i nie proponuję wcale operacji. Co powiesz na optyczne zmniejszanie biustu? Sprawdź jak zejść dwa rozmiary w dół.


  Krok 1
  Kup odpowiedni stanik. Piersi nie mogą z niego wypływać. Jeśli nie wiesz jak wybrać biustonosz poproś ekspedientkę o pomoc.

  Krok 2
  Odsłoń dekolt. Pozwalając sobie na głębokie wcięcie, oddzielisz klatkę piersiową od podbródka, wydłużając jednocześnie szyję.

  Krok 3
  Wzorzysty dekolt w serek zmniejszy optycznie piersi. Pomóc może również łańcuszek z podłużnymi przywieszkami.

  Krok 4
  Zmniejszanie piersi umożliwią też bluzki i sweterki kopertowe. Jeśli na dekolcie będzie ściągacz krzyżujący się między piersiami, twoja szyja będzie się wydawała dłuższa.

  Krok 5
  Jak zmniejszyć piersi? Załóż wełnianą kamizelkę z wycięciem w kształcie litery V, a pod nią delikatną bluzkę z prostym dekoltem i rękawkami. Pamiętaj o łączeniu kolorów. To, co pod spodem, powinno być jaśniejsze.

  Krok 6
  Jak się malować do pracy? To żaden problem w porównaniu z tym jak się ubrać do pracy, mając duży biust. Najlepiej jeśli założysz żakiet z wąskimi klapami na jeden guzik. Optyczne zmniejszanie piersi bedzie naprawdę skuteczne.   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  dobre te rady

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Szorstkie pięty są niezwykle częstym problemem wśród kobiet, a walka z...

  Ostatnie komentarze