Jaka fryzura pod czapkę?

  Tego nie można było uniknąć. Zima w końcu przyszła i zaatakowała nasze fryzury. Właściwie nie ona sama, ale czapki, które z jej powodu musimy nosić. Włosy są płaskie i ciągle się elektryzują, co może doprowadzić do szału nawet najspokojniejsze z nas. Co zrobić, by nawet fryzura spod czapki wyglądała dobrze?

  Krok 1
  Przede wszystkim powinnaś zainwestować w odpowiednie kosmetyki do stylizacji włosów. Strzałem w dziesiątkę będzie lekka pianka do układania fryzury. Dzięki niej czupryna pozostanie elastyczna i nie oklapnie.

  Krok 2
  Potrzebna będzie ci również odpowiednia szczotka do włosów. Unikaj tych z plastikowymi kolcami, a używaj szczotek z naturalnego włosia lub metalowymi końcami.

  Krok 3
  Kup również płyn elektrostatyczny. Raz w tygodni spryskuj nim czapkę. To dobry sposób na elektryzujące się włosy.

  Krok 4
  Czapka zimowa to coś, czego nie wolno unikać. Chroni nasze włosy przed mrozem. Wybieraj czapki zrobione z naturalnych włókien: bawełniane lub wełniane.

  Krok 5
  Najmodniejsze fryzury sezonu to warkocze. Bądź modna, a jednocześnie oszczędź sobie problemów z układaniem włosów. Jeśli zapleciesz warkocz, włosy na pewno nie zrobią się płaskie. Koszyczki i kłosy to idealne fryzury na zimę.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Zawsze chciałaś posiadać zdolności profesjonalnej makijażystki? Pamiętaj, że w tej kwestii odpowiednie akcesoria do make-upu i kosmetyki są równie ważne jak zdolności. Dowiedz się, jak stworzyć...

  Najczęściej czytane

  Chociaż za oknami jesień, na Fashion Week w Mediolanie panowała istnie...
    Sposób czesania się to sprawa indywidualna. Zwykle fryzurę...
  Marka Paese stworzyła dwie nowe serie letnich lakierów do paznokci –...
  Chociaż jesienią ciało schowane jest pod wieloma warstwami ubrań, a włosy...
  Nie masz pomysłu na sylwestrowy makijaż? Przejrzyj galerię i poszukaj...
  Włosy są ozdobą każdej kobiety. Powinny być zdrowe, mocne i błyszczące....
  Obejrzyj materiał wideo
  Dotyk słońca na skórze bez potrzeby eksponowania na słońcu? Z...
    Na pewno zapytane o niezapomniane stylizacje na głowie z przeszłych...
  Obejrzyj materiał wideo
    Znana amerykańska striptizerka i skandalistka swoim stylem silnie...
  Podczas gdy odpowiednio dobrany i precyzyjnie wykonany makijaż podkreśli...

  Ostatnie komentarze