Kosmetyki brązujące

  Opalona skóra wygląda niezwykle apetycznie - co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Aby móc się nią cieszyć, wiele kobiet poświęca jednak kondycję swojej skóry. Chęć posiadania ciemnego kolorytu ciała staje się ważniejsza niż ryzyko nabawienia się nieestetycznych zmarszczek. Jednak czy trzeba „leżeć plackiem” na plaży, aby mieć skórę w kolorze brąz? Oczywiście, że nie! Podobny efekt można bowiem osiągnąć przy użyciu kosmetyków.
   

  Samoopalacze i balsamy brązujące do ciała

  Niektóre osoby nie wiedzą, jaka różnica istnieje między dwoma wymienionymi kosmetykami. Warto zatem poznać ich działanie, by wiedzieć, na jaki efekt można liczyć po ich aplikacji. Otóż samoopalacz do ciała jest rodzajem produktu, który działa dość intensywnie i zapewnia tym samym trwalszy odcień. Zawarty w nim barwnik przyciemniający skórę wchłania się nawet do 2 godzin po aplikacji, stopniowo uwalniając swój kolor. Plusem tego rodzaju kosmetyku jest to, że po równomiernym rozprowadzaniu go na ciele można cieszyć się efektem opalenizny nawet kilka dni (wszystko zależy od tego, jak często stosuje się gorące kąpiele czy prysznic). Na jego niekorzyść przemawia jednak fakt, iż nawet najlepszy samoopalacz może brudzić ubrania, a do tego jeśli zapomni się po przeprowadzonej aplikacji umyć ręce, można się spodziewać "marchewkowej" barwy dłoni. W czasie jego nakładania bardzo ważna jest też dokładność, bo nierównomierne wcieranie samoopalacza może skutkować pojawieniem się nieestetycznych smug, które będą trudne do usunięcia. Zupełnie inaczej sprawa ma się z balsamem brązującym. Ten rodzaj produktu działa na skórę zdecydowanie delikatniej. Naturalna opalenizna pojawia się nie po jednej aplikacji, ale po kilku lub nawet kilkunastu! Jest to jednak cena za bardziej naturalny efekt. Kolor skóry jest złocistobrązowy. Tego rodzaju kosmetyki wykazują także inne działanie, np. ujędrniające czy nawilżające. Jest to produkt 2w1. Nie dziwi więc fakt, że takie „zdrowe opalanie ” cieszy się coraz większą popularnością.

  Kosmetyki brązujące do twarzy

  Pudry brązujące to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą narażać cery na działanie promieni słonecznych, ale jednocześnie marzą o ładnym, złocistym kolorze karnacji. Taki kosmetyk w tej sytuacji zdaje swój egzamin w 100%! Można więc wybrać ten w formie musu, kamienia czy maleńkich różnokolorowych perełek, które muśnięte pędzlem mieszają się, tworząc na skórze przepiękny, bardzo atrakcyjny koloryt. Przy odrobinie wprawy i wiedzy na temat makijażu to świetny sposób na modelowanie owalu twarzy, np. tuszowanie wystającego podbródka, wyszczuplanie zbyt wydatnych policzków, czy nadanie kościom żuchwy bardziej subtelnej linii. Ale to nie wszystko! Puder w kulkach może także przydać się do sprytnej sztuczki powiększającej biust! Wystarczy jedynie musnąć pędzlem brązowe perełki i nanieść kolor na skórę dekoltu rysując między piersiami subtelną smugę. U jej szczytu warto lekko rozprowadzić ją na boki, co da piersiom wyjątkowy wygląd. Taki „efekt cienia” może skutecznie nadać tej części ciała seksapilu, więc warto wypróbować!
   
   

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...
  Istnieje naprawdę niewiele produktów, o których możemy powiedzieć, że s...

  Ostatnie komentarze