Kosmetyki do stylizacji włosów - jak ich używać?

  Dziś 6 grudnia i możesz poprosić Mikołaja o co tylko zechcesz. Gdybym go spotkała, chciałabym żeby sprawił, by moja fryzura zawsze była idealna i to bez układania. Po prostu wstaję z łózka i już, włosy są doskonałym ładzie. Niestety mała szansa, że będę miała okazję usiąść mu na kolanach i szepnąć życzenie do ucha. Na szczęście pozostają kosmetyki do stylizacji włosów, które pomogą opanować niesforne kosmyki.

  Krok 1
  Piankę do włosów możesz stosować do każdego ich rodzaju. Nałóż ją na mokre lub na suche włosy. Tylko nie przesadzaj z ilością. Włosom półdługim wystarczy pianka o wielkości mandarynki.

  Krok 2
  Żel do włosów rozcieramy najpierw na dłoni, a następnie wgniatamy. Jest doskonały zwłaszcza do krótkich i kręconych włosów.

  Krok 3
  Chcesz mieć idealną fryzurę przez cały dzień? Lakier to kosmetyk, który aplikujemy na suche włosy. Zawsze z odległości nie mniejszej, niż 30 cm. W przeciwnym wypadku lakier nie będzie rozłożony równomiernie, a fryzura może być posklejana.

  Krok 4
  Wosku nie nakładamy raczej na całą fryzurę. Podkreślamy nim jedynie wybrane pasemka. Dzieki niemu będą miękkie, ułożą się w wybrany przez nas sposób i zyskają połysk.

  Krok 5
  Modelowanie włosów nie jest wcale proste. Łatwo popełnić błąd, na przykład nakładając mocny lakier na cienkie włosy. Dlatego trzeba zdobyć choć minimalną wiedzę na temat kosmetyków do stylizacji włosów, która uchroni nas przed takimi małymi porażkami. I pamietaj, bardzo ważna jest również regeneracja włosów, ponieważ chemia zawarta w preparatach niszczy je i wysusza.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  hah też bym chciała od mikołaja idealną fryzurę, szkoda że tak się nie da ;) w każdym razie muszę się zadowolic prostownicą revlona jaką mi sprawił mój Mikołaj ;) Tylko szkoda że tak bez niespodzianki, bo wybieraliśmy razem na stoisku Beliso Shop no ale cóż nie każdy jest taki domyślny żeby sam odgadł co kto chce dostać ;p

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Krem nawilżający to jeden z najpopularniejszych produktów kosmetycznych, którego nie powinno zabraknąć w kosmetyczce żadnej kobiety. Niestety, biorąc pod uwagę ogromną ilość preparatów, trafiają...

  Najczęściej czytane

  Marka Paese stworzyła dwie nowe serie letnich lakierów do paznokci –...
    Sposób czesania się to sprawa indywidualna. Zwykle fryzurę...
  Kiedyś styliści wyznawali zasadę, mówiącą, iż kolor cieni do powiek...
  Chociaż za oknami jesień, na Fashion Week w Mediolanie panowała istnie...
  Chociaż jesienią ciało schowane jest pod wieloma warstwami ubrań, a włosy...
  Wraz z początkiem września na rynku kosmetycznym pojawiło się wiele nowoś...
  Obejrzyj materiał wideo
  Większe piersi – czy ty również o tym marzysz? Chętnie zdecydowałaby...
  Obejrzyj materiał wideo
  Depilacja brwi to nie taka prosta sparawa, jakby się mogło wydawać....
  Obejrzyj materiał wideo
  Jutro walentynki. Czy wiesz już co zrobisz ze swoim ukochanym. Możecie...
  Jak dbasz o włosy zimą? Czy pielęgnacja to dla Ciebie przykry obowiązek...

  Ostatnie komentarze