Nadpotliwość - nowoczesne rozwiązanie problemu

  Nadpotliwość to problem wielu osób. Na szczęście eliminowanie tej przykrej dolegliwości jest coraz łatwiejsze. Istnieją leki na nadpotliwość, ale można także skorzystać z szybszych sposobów. Należy do nich usuwanie gruczołów potowych. Jak wygląda taki zabieg?

  Hiperhydroza – nadmierna potliwość

  Osoby, które nadmiernie się pocą bez względu na pogodę, sytuację czy porę roku i muszą kilka razy dziennie zmieniać ubranie cierpią prawdopodobnie na hiperhydrozę, czyli nadmierną potliwość. Jednym ze sposobów eliminowanie tego problemu jest usunięcie gruczołów potowych.

  Nadmierna potliwość pach

  Zabieg permanentnego usunięcia gruczołów potowych polega na laserowym rozpuszczeniu, a następnie odessaniu gruczołów potowych. Przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym, co sprawia, że jest całkowicie bezbolesny. Likwidowanie nadpotliwości jest bezbolesne, ponieważ używa sie zniczulenia miejscowego. Efektem zabiegu jest rozwiązanie objawów nadpotliwości w okolicach pach.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  poddal sie ktos temu zabiegowi?

  wlasnie mozliwe ze za tydzien bede miala ten zabieg ale mam watpliwosci bo nie ma zadej gwarancji ze to nie wroci za np 3 lata

  Jaka cena zabiegu?

  gdzie moge sie zgłosic zeby taki zabieg zrobic.........

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Obejrzyj materiał wideo
  Większe piersi – czy ty również o tym marzysz? Chętnie zdecydowałaby...
  Obejrzyj materiał wideo
  Skuteczne odchudzanie jest możliwe. Nie możesz jednak liczyć na to, że...
  Obejrzyj materiał wideo
  Talia osy i płaski brzuch to nasze marzenie. Niestety często trudno jest...
  Obejrzyj materiał wideo
  Jutro walentynki. Czy wiesz już co zrobisz ze swoim ukochanym. Możecie...
  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Obejrzyj materiał wideo
  Każda z nas marzy o pięknych udach i pośladkach. Oto ćwiczenia dla mięśni...
  Obejrzyj materiał wideo
  Depilacja brwi to nie taka prosta sparawa, jakby się mogło wydawać....
  Obejrzyj materiał wideo
  Smokey eyes to makijaż zwany inaczej przydymionym okiem. Nadaje on...
  Obejrzyj materiał wideo
  Szybkie tempo życia sprawia, że szybko jemy, często nie zwracając zupełnie...
  Obejrzyj materiał wideo
  Pilates to trening dobrego samopoczucia. Dzięki niemu w twoim ciele ma...

  Ostatnie komentarze