Oczyszczanie porów - domowe sposoby

  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z powiek niejednej z nas. Drżymy na samą myśl o tym, że trzeba stanąć przed lustrem i znów dokładnie obejrzeć cerę. Poty spływają, kiedy musimy wyczarować makijaż, bo podkład jeszcze bardzie uwidacznia problem z zaskórnikami. Na szczęście są domowe sposoby na oczyszczanie twarzy.

  1. Przede wszystkim nie poddawaj się, jest wiele sposobów na zanieczyszczone pory. Jednym z nich jest parówka cytrynowa. Przygotujesz ją bardzo szybko.

  2. Zagotuj wodę i wyciśnij do niej całą cytrynę.

  3. Musisz nachylić się nad naczyniem z domowym kosmetykiem i narzucić na głowę ręcznik, by para nie uciekała.

  4. Ciepło sprawi, że pory się otworzą, cytryna usunie zanieczyszczenia.

  5. Domowe oczyszczanie twarzy zakończone. Przemyj twarz zimnym wacikiem.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Parówka owszem otworzy pory ale tylko nachylanie się nad gorącą wodą z cytryna nie usuną wagrów. Trzeba je wycisnąć. Samemu lepiej nie próbować bo można zrobić sobie więcej krzywdy. Najlepiej niech to zrobi kosmetyczka.

  Działa ?

  Działa to próbował ktoś ??

  Robiłam dziś, no średnio coś dało, otworzyło pory ale wyczyścić i usunąć nie zrobiło tego, sama starałam się wyciskać te wągry ale ciężko idzie, bardziej peeling polecam.

  Robię parówkę, później na otwarte pory kładę maseczkę oczyszczającą albo ścieram naskórek peelingiem. I jakoś to wygląda

  punkt piąty mówi : " Przemyj twarz zimnym wacikiem" ma ktoś może zimny wacik? XD

  Należałoby jeszcze dodać, że osoby z wrażliwą, naczynkową cerą nie powinny korzystać z takich zabiegów. ;)

  Nie wiedziałam, że punkty potrafią mówić :)

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Szorstkie pięty są niezwykle częstym problemem wśród kobiet, a walka z nimi często kończy się klęską. Aby nadać stopom miękkość, nie potrzebujesz jednak ani drogich terapii w salonie kosmetycznym,...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Szorstkie pięty są niezwykle częstym problemem wśród kobiet, a walka z...

  Ostatnie komentarze

  • (7)

   Bo musisz umyć co najmniej 2 razy :D

  • (2)

   Bo ciężko jest odżywiać się zdrowo i to tak by dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Ja jem często szybko cokolwiek, bo nie mam czasu, dlatego uważam, że warto czasami sięgnąć po suplementy.

  • (5)

   można cytryne użyc do rozjaśniania meszku?.

  • (8)

   Pamiętajcie, że cynamon uczula wiele osób...ja kiedyś się takiego uczulenia nabawiłam (właśnie po cudownej maseczce z cynamonu na trądzik), że miałam spuchniętą twarz przez tydzień i dostawałam zastrzyki w tyłek ;/ ogólnie masakra...a trądzik jak był...

  • (3)

   Nafta przeżywa ostatnio drugą młodość, jest o niej głośno na różnych forach więc też się skusiłam i od 4 miesięcy stosuje regularnie. ;-)