Owłosienie na twarzy - jak sobie poradzić z problemem?

  Owłosienie na twarzy to koszmar dla pań, które borykają się z tym problemem. Wąsy u kobiet nie wyglądają przecież zbyt estetycznie. Na szczęście istnieje wiele sposobów, by sobie z tym poradzić i żadna z nas nie musi już przechodzić psychicznych katuszy przez tę niedoskonałość. Jak usunąć owłosienie na twarzy?

  Krok 1
  Bardzo prostym sposobem na włoski na twarzy jest depilacja woskiem. Możesz ją wykonać sama w domu lub jeśli masz jakiekolwiek obawy, udać się do kosmetyczki. Usuwanie zarostu woskiem jest skuteczne, a co ważne, spowalnia odrastanie włosów.

  Krok 2
  Depilacja twarzy może też być wykonywana pęsetą. Jest to jednak polecane jedynie przy niewielkiej ilości włosków. Dla pań bardzo wrażliwych na ból stworzono nawet specjalne kremy, które chwilowo znieczulają dany fragment ciała.

  Krok 3
  Wszystkie kobiety, które mają problem z nadmiernym owłosieniem, powinny rozważyć możliwość elektrolizy. Taki zabieg jest bardzo skuteczny, choć również kosztowny. Impuls elektryczny niszczy cebulkę włosa, który dzięki temu nie może już odrosnąć.

  Krok 4
  Owłosienie na twarzy można również usunąć stosując depilacje laserową. Niestety ten zabieg jest bardzo drogi. Przed decyzją należy skonsultować się ze specjalistą, który zdecyduje czy rzeczywiście jest to najlepsze rozwiązanie. Depilacja laserowa może być bolesna, ale w porównaniu z porodem to pikuś.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...

  Ostatnie komentarze