Pielęgnacja biustu

   

  Skóra na piersiach po porodzie może nie być już taka jak wcześniej. W czasie karmienia mogą pojawić się na niej drobne żyłki. Po utracie pokarmu może stać się wiotka i mało jędrna. Jak temu zapobiec? Złotym środkiem jest właściwa pielęgnacja przez cały okres ciąży.
   
  Pielęgnacja skóry w ciąży
   
  Receptą na piękny wygląd jest odpowiednie żywienie, a także spożywanie dużej ilości wody, która nawilża komórki od wewnątrz i zapobiega wysuszaniu się naskórka. Pomocne są także masaże, zarówno te przeprowadzane podczas nakładania kosmetyków pielęgnacyjnych, jak i podczas prysznica (natryski muszą być naprzemienne, raz ciepłą, raz zimną wodą). Wokół piersi zataczamy kółka. Podczas zabiegu omijamy jednak okolice sutków. Taki rytuał pielęgnacyjny poprawia krążenie, a co za tym idzie powoduje, że skóra staje się jędrna i ma ładny koloryt. Podobny efekt przeniesie masowanie ciała ciepłą szczotką czy kostkami lodu.
   
  Pielęgnacja biustu w domu
   
  Z dostępnych w sklepach kosmetyków warto wybrać te na bazie witaminy E, która nazywana jest witaminą młodości. Dobre efekty przynoszą także kompresy na bazie oliwki (może być nawet ta dziecięca). Natłuszczają one naskórek i zapobiegają utracie wody. Bardzo ważne jest również stosowanie kremów przeciw rozstępom.
   
  Nie zapominajmy także o ćwiczeniach. Wygląd skóry na biuście w głównej mierze zależy od mięśni je podtrzymujących, dlatego szczególnie polecane jest pływanie.
   

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Obejrzyj materiał wideo
  Większe piersi – czy ty również o tym marzysz? Chętnie zdecydowałaby...
  Obejrzyj materiał wideo
  Skuteczne odchudzanie jest możliwe. Nie możesz jednak liczyć na to, że...
  Obejrzyj materiał wideo
  Talia osy i płaski brzuch to nasze marzenie. Niestety często trudno jest...
  Obejrzyj materiał wideo
  Każda z nas marzy o pięknych udach i pośladkach. Oto ćwiczenia dla mięśni...
  Obejrzyj materiał wideo
    Kiedy nie mamy czasu na fryzjera, a chcemy szybko pozbyć się...
  Obejrzyj materiał wideo
  Powinien być wyrazisty, najlepiej z dodatkiem połyskujących refleksów. Dzi...
  Obejrzyj materiał wideo
    Znana amerykańska striptizerka i skandalistka swoim stylem silnie...
  Obejrzyj materiał wideo
  Depilacja brwi to nie taka prosta sparawa, jakby się mogło wydawać....
  Obejrzyj materiał wideo
  Jutro walentynki. Czy wiesz już co zrobisz ze swoim ukochanym. Możecie...
  Obejrzyj materiał wideo
  Siedzący tryb życia, przebyta ciąża lub wrodzona wada postawy sprawiają, ż...

  Ostatnie komentarze