Podkład, ale jaki? Jak go dobrać?

  Podkład jest tym kosmetykiem, który nakładasz na twarz codziennie, warto więc zainwestować pieniądze na podkład rozsądnie i przesadnie nie oszczędzać. Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę jaki rodzaj podkładu najbardziej nam odpowiada. Czy jest to podkład w płynie, w sztyfcie, czy może w kremie?

  Płynne podkłady są idealne dla każdego rodzaju skóry, oprócz skóry suchej. W przypadku tłustej cery, należy po prostu szukać podkładu wolnego od tłuszczów.
  Podkłady w kremach są cięższe, bogatsze w związki nawilżające i odżywiające skórę, dlatego są świetne do skóry suchej i dojrzałej.

  Podkłady w sztyftach są najstarszym rodzajem podkładów. Ich historia sięga wczesnych lat Hollywood. Sprawdzają się idealnie dla skóry, która ma dużo przebarwień i wad.
  Po drugie należy dobrać odpowiedni kolor do swojej cery. Jak to zrobić? W sklepie przetestuj podkład na wewnętrznej stronie przedramienia. Tam nie dociera zazwyczaj słońce i skóra ma odcień najbardziej zbliżony od koloru skóry na szyi. Podkład powinien być idealnie dopasowany do koloru skóry szyi, nie twarzy!
  Wsmaruj lekko trochę kosmetyku w przedramię i odczekaj przynajmniej minutę – tyle czasu potrzebuje kosmetyk, aby wchłonąć się w naskórek i uzyskać swój oryginalny kolor. Podejdź do naturalnego światła i sprawdź czy kolor zlał się całkiem z kolorem Twojej skóry. Jeśli tak, możesz kupować ten podkład.
  Kiedy masz już podkład, pamiętaj aby nakładać go na twarz delikatnymi ruchami (specjalną gąbeczką do nakładania podkładów albo dłonią) w dół – w ten sposób nie stawia oporu włoskom na twarzy i jest optymalnie rozprowadzony.

  Ada Sagała

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Szorstkie pięty są niezwykle częstym problemem wśród kobiet, a walka z...

  Ostatnie komentarze