Rude włosy - komu pasują?

  Rude włosy są dla kobiet odważnych. Nie oszukujmy się, taka czupryna zawsze wejdzie do sali przed tobą, najpierw wszyscy popatrzą na czerwone kosmyki, dopiero później na ich właścicielkę. Wiele pań ma ochotę przefarbować się na rudo, ale nie wszystkim ten żywy kolor pasuje. Sprawdź, czy ty powinnaś zdobyć się na takie szaleństwo.

  Rude włosy – dla kogo?

  Ruda czupryna najpiękniej prezentuje się u osób, które mają wyraziste rysy, ciemną oprawę oczu i porcelanową cerę. Nieziemsko wyglądają rude, miękko opadające loki. Oczywiście włosy muszą być zdrowe, bo w przeciwnym wypadku, po co ściągać na nie uwagę.

  Farbowanie na rudo

  Z farbowania na rudo na pewno powinny zrezygnować panie, u których często pojawia się zaczerwieniona cera i zapalenie spojówek. Rude kobiety powinny także mieć śnieżnobiały uśmiech. Jeśli masz słabe i cienkie włosy również powinnaś zrezygnować z podkreślania ich czerwienią, będą wyglądały jeszcze mizerniej.

  Dla kogo rude włosy?

  Rude włosy - komu pasują? Są dla pań pięknych, które zawsze chcą wyglądać ponętnie i przyciągać spojrzenia. Trzeba jednak pamiętać, że rude włosy bardzo szybko tracą kolor i trzeba je farbować dość często, co może się skończyć przesuszeniem czupryny.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Ladnie

  przepraszam bardzo, za odważna to ja nie jestem a od urodzenia mam rude włosy, właściwie miedziane i muszę z tym żyć. Z jednej strony dodają ponętności kobiecie a z drugiej niestety profesorzy szybko zauważają że nie ma mnie na zajęciach :D

  Zachęcam wszystkie odważne kobitki, kolory miedziane są naprawde super sprawdziłam to na sobie i jest efekt i nuta zazdrości ze strony koleżanek.Pozdrawiam...

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Zawsze chciałaś posiadać zdolności profesjonalnej makijażystki? Pamiętaj, że w tej kwestii odpowiednie akcesoria do make-upu i kosmetyki są równie ważne jak zdolności. Dowiedz się, jak stworzyć...

  Najczęściej czytane

  Marka Paese stworzyła dwie nowe serie letnich lakierów do paznokci –...
    Sposób czesania się to sprawa indywidualna. Zwykle fryzurę...
  Kiedyś styliści wyznawali zasadę, mówiącą, iż kolor cieni do powiek...
  Chociaż za oknami jesień, na Fashion Week w Mediolanie panowała istnie...
  Chociaż jesienią ciało schowane jest pod wieloma warstwami ubrań, a włosy...
  Wraz z początkiem września na rynku kosmetycznym pojawiło się wiele nowoś...
  Obejrzyj materiał wideo
  Większe piersi – czy ty również o tym marzysz? Chętnie zdecydowałaby...
  Obejrzyj materiał wideo
  Depilacja brwi to nie taka prosta sparawa, jakby się mogło wydawać....
  Obejrzyj materiał wideo
  Jutro walentynki. Czy wiesz już co zrobisz ze swoim ukochanym. Możecie...
  Brązowa skóra nadal jest najlepszym dodatkiem do każdej letniej...

  Ostatnie komentarze