Rude włosy - komu pasują?

  Rude włosy są dla kobiet odważnych. Nie oszukujmy się, taka czupryna zawsze wejdzie do sali przed tobą, najpierw wszyscy popatrzą na czerwone kosmyki, dopiero później na ich właścicielkę. Wiele pań ma ochotę przefarbować się na rudo, ale nie wszystkim ten żywy kolor pasuje. Sprawdź, czy ty powinnaś zdobyć się na takie szaleństwo.

  Rude włosy – dla kogo?

  Ruda czupryna najpiękniej prezentuje się u osób, które mają wyraziste rysy, ciemną oprawę oczu i porcelanową cerę. Nieziemsko wyglądają rude, miękko opadające loki. Oczywiście włosy muszą być zdrowe, bo w przeciwnym wypadku, po co ściągać na nie uwagę.

  Farbowanie na rudo

  Z farbowania na rudo na pewno powinny zrezygnować panie, u których często pojawia się zaczerwieniona cera i zapalenie spojówek. Rude kobiety powinny także mieć śnieżnobiały uśmiech. Jeśli masz słabe i cienkie włosy również powinnaś zrezygnować z podkreślania ich czerwienią, będą wyglądały jeszcze mizerniej.

  Dla kogo rude włosy?

  Rude włosy - komu pasują? Są dla pań pięknych, które zawsze chcą wyglądać ponętnie i przyciągać spojrzenia. Trzeba jednak pamiętać, że rude włosy bardzo szybko tracą kolor i trzeba je farbować dość często, co może się skończyć przesuszeniem czupryny.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Ladnie

  przepraszam bardzo, za odważna to ja nie jestem a od urodzenia mam rude włosy, właściwie miedziane i muszę z tym żyć. Z jednej strony dodają ponętności kobiecie a z drugiej niestety profesorzy szybko zauważają że nie ma mnie na zajęciach :D

  Zachęcam wszystkie odważne kobitki, kolory miedziane są naprawde super sprawdziłam to na sobie i jest efekt i nuta zazdrości ze strony koleżanek.Pozdrawiam...

  Co za bzdury z tą ostrością twarzy, spójrzmy na Nicole Kidman, delikatna jak aniołek. Ważne jest dobranie odpowiedniego koloru rudego, moim zdaniem jasny rudy do delikatnych twarzy, ciemny, czerowny do tych ostrzejszych.

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Istnieje naprawdę niewiele produktów, o których możemy powiedzieć, że s...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...

  Ostatnie komentarze