Rude włosy - makijaż

   

  Posiadaczki rudych włosów mają tę przewagę, że bardzo długo, nawet mimo wieku zachowują naturalność i dziewczęcy urok. Ognisty kolor włosów, piegi i co się często zdarza przy tym typie urody – zachwycająca zieleń oczu, sprawia, że całość stanowi niesamowite i piękne połączenie. Powstaje tylko pytanie, jak się malować, aby nieumyślnie nie zepsuć tego uroku złym makijażem?
   
  Modny makijaż to taki, który idzie w zgodzie z panującymi trendami, a jednocześnie nie jest zbyt ciężki. Poza tym musi być dopasowany do indywidualnych cech jego posiadaczki.
   
  Makijaż dla rudowłosej
   
  Niewskazane jest użycie czarnej kredki do oczu, bo efekt, jaki uzyskamy przy jej pomocy może być zbyt ciężki i skutecznie postarzyć, a tego przecież nie chcemy. Rudowłose panie zdecydowanie lepiej wyglądać będą używając do makijażu kredki w kolorze brązu. Tym samym odcieniem warto też podkreślić brwi.
   
  Jak zrobić ładny makijaż?
   
  Wieczorowy makijaż będzie wyglądał spektakularnie, jeśli użyjemy cieni do powiek w kolorze bordo czy ciemnego brązu. Co ciekawe, dobrze wyglądać będą także barwy zieleni oraz śliwkowy fiolet. Na dzień wybierz kolory koralowe i beże. Będą wyglądać naturalnie i wysubtelnią rysy.
   
  Włosy rude wbrew pozorom stwarzają duże pole do popisu w sferze makijażu, więc do dzieła!

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  mam rude włosy i uwielbiam się malować, szczególnie kolorowo

  jeśli ktos ma rude włosy + niebieskie oczy , ładnie będzie wyglądało jak oko pomaluje się niebieską kredką do oczu(nie za jasną , nie za ciemną)

  Mam rude włosy, czarne oczy i bardzo jasną cerę. Jakie kolory makijażu do mnie pasują ?

  Myślę ,że najlepszym rozwiązaniem będą odcienie oranżu-wszelkie pomarańcze, również te pastelowe. Zieleń delikatna-nie zbyt masywna-ciemna,bo będzie wyglądać "ciężko". Odcienie beżów-krem-eqri,jasny brąz itp. Zrezygnowałabym z innych odcieni-takich jak fiolety itp,ponieważ wydaje mi się że tego typu makijaż zdecydowanie nie pasuje do rudych włosów,ale to tylko moje zdanie.Tylko najważniejsza zasada przy rudych włosach-nie należy używać cieni mocno brokatowych, ponieważ będzie wyglądać zbyt karnawałowo i nietaktownie. Makijaż ma być subtelny, delikatny-a jednocześnie podkreślający oczy-i włosy-co najważniejsze. Również należy uważać na kolory ubrań. Ale o tym nie w tym dziale :) Pozdrawiam serdecznie i myślę,że moja porada będzie dla Pani i innych Pań przydatna:) Justyna

  Mam rude włosy, zielone oczy i do tego piegi. Jaki makijaż najlepiej by mi pasował?

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...

  Ostatnie komentarze