Rzęsy jedwabne

  Jaki jest jeden z pierwszych kosmetyków, które znalazły się w twoich rękach? Obok czerwonej szminki ukradkiem zabranej mamie z torebki na pewno szybko zaczęłaś korzystać z możliwości, jakie niosą ze sobą tusze do rzęs. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ maskary są bardzo proste w użyciu, a osiągany efekt potrafi wprawić w zdziwienie. Niestety pomalowanie rzęs tuszem nie zawsze wystarcza na tyle, by poczuć się w swojej skórze dobrze. Z tego powodu niektóre kobiety decydują się na ich zagęszczenie albo przedłużenie. I tutaj efekt może być różny. Wszystko zależy przede wszystkim od techniki wykonania danego zabiegu, którego podjąć powinna się wyłącznie wykwalifikowana kosmetyczka, a także materiałów, jakich będzie w jego trakcie używała. Zupełnie inaczej będą wyglądały sztuczne rzęsy kupione w drogerii za pięć złotych i wykonane ze sztucznych materiałów niż rzęsy jedwabne. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ostatnich z wymienionych, przeczytaj poniższy artykuł. Znajdziesz w nim także informacje na temat sztucznych rzęs.

  Sztuczne rzęsy

  Jedwabne rzęsy są jednym z rodzajów sztucznych rzęs, dlatego też warto dowiedzieć się na ich temat trochę więcej. Jeszcze jakiś czas temu tego rodzaju akcesoriów używało się wyłącznie w celu uzyskania teatralnego wyglądu. Dziś oprócz bardzo wyrazistych stylizacji różne rodzaje sztucznych rzęs wykorzystywane są przez kobiety na co dzień. Możliwe jest to dzięki istnieniu wielu technik ich doczepiania, pozwalających osiągnąć odmienne rezultaty. Otóż zupełnie inny efekt osiągniemy, doczepiając gotowe paski rzęs, niż jakbyśmy zdecydowały się na przedłużanie rzęs metodą jeden do jeden, a więc do każdej rzęsy naturalnej przytwierdzana jest za pomocą specjalnego kleju rzęsa sztuczna. Drugie ze wskazanych rozwiązań da nam znacznie bardziej naturalnie wyglądający efekt niż pierwszy sposób. Różna jest także cena i trwałość obu opisanych zabiegów. Z tego względu warto jest rozważyć, czy nie lepiej będzie zdecydować się na kosztowniejsze rozwiązanie, by móc cieszyć się naprawdę dobrym efektem. Jednym z droższych akcesoriów stosowanych w tego rodzaju zabiegach są jedwabne rzęsy. Dowiedz się o nich więcej, by móc świadomie podjąć decyzję.

  Jedwabne rzęsy

  Rzęsy wykonane z protein jedwabiu posiadają szereg zalet, których pozbawione są rzęsy syntetyczne. Po pierwsze osiągany efekt jest bardzo naturalny i niezwykle trudno jest określić, które z włosków należą do nas, a które zostały przytwierdzone. Poza tym jedwabne rzęsy nie posiadają jednakowej grubości. Są one grubsze u nasady i cieńsze na końcach, podobnie jak naturalne rzęsy. Oprócz tego odpowiednio przytwierdzone nie obciążają naturalnych rzęs, przez co nie stają się one słabsze i podatniejsze na wypadanie. Doklejanie rzęs jedwabnych odbywa się omawianą już metodą jeden do jeden, dlatego ich założenie pochłania około 3 godzin, jednak powtórny zabieg musimy powtórzyć dopiero po około 2-3 miesiącach. Jedwabne rzęsy są odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet, które chcą wyglądać pięknie przez cały czas i prowadzą aktywny tryb życia. Świetnie bowiem sprawdzają się one nawet w najtrudniejszych warunkach.
   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Fajne są, ale i tak trochę przedłużenie widać:(

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Szorstkie pięty są niezwykle częstym problemem wśród kobiet, a walka z nimi często kończy się klęską. Aby nadać stopom miękkość, nie potrzebujesz jednak ani drogich terapii w salonie kosmetycznym,...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...

  Ostatnie komentarze

  • (2)

   Bo ciężko jest odżywiać się zdrowo i to tak by dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Ja jem często szybko cokolwiek, bo nie mam czasu, dlatego uważam, że warto czasami sięgnąć po suplementy.

  • (5)

   można cytryne użyc do rozjaśniania meszku?.

  • (8)

   Pamiętajcie, że cynamon uczula wiele osób...ja kiedyś się takiego uczulenia nabawiłam (właśnie po cudownej maseczce z cynamonu na trądzik), że miałam spuchniętą twarz przez tydzień i dostawałam zastrzyki w tyłek ;/ ogólnie masakra...a trądzik jak był...

  • (3)

   Nafta przeżywa ostatnio drugą młodość, jest o niej głośno na różnych forach więc też się skusiłam i od 4 miesięcy stosuje regularnie. ;-)

  • (1)

   A korzystacie z jakiś domowych sposobów?