Sypki brokat

  Już za kilka dni obchodzić będziemy święta, a już po nich czekają nas wielkie przygotowania do sylwestra. Ciągłe bieganie za prezentami dla najbliższych oraz gotowanie wielu wykwintnych potraw zamienimy na poszukiwania związane z kreacją sylwestrową. Jednakże odpowiednia sukienka to nie wszystko. Równie istotne są dodatki, a przede wszystkim zdrowo wyglądające ciało. Być może już przed nocą sylwestrową nie zdążysz wybrać się na szereg zabiegów upiększających do kosmetyczki, jednak istnieje kilka sposobów na podkreślenie naszych kobiecych atutów i ukrycie niedoskonałości. Jedną z najpopularniejszych metod błyskawicznie poprawiających nasz wygląd jest profesjonalny makijaż. Oczywiście także jego niewłaściwe wykonanie może spowodować, że osiągniemy efekt maski. Jednakże zbliżający się sylwester i karnawał to czas szaleństwa i zabaw. Równie dobrze jak make-up, Twój wygląd udoskonali w tym czasie sypki brokat, który sprawi, że skóra będzie wyglądała promiennie i kusząco. Jeżeli od zawsze podobały ci się mieniące w świetle drobinki i chciałabyś na ich temat wiedzieć znacznie więcej, przeczytaj poniższy artykuł.

  Co to jest brokat?

  Chyba każda kobieta przynajmniej kilka razy stosowała albo przynajmniej widziała brokat. We wczesnej młodości większość z nas marzyła o posiadaniu długopisów brokatowych, którymi można było zrobić niesamowite błyszczące rysunki. Mimo upływu lat brokat nadal jest jednym z prostszych i bardziej efektownych sposobów na ozdabianie ciała. Zanim dowiemy się czegoś więcej na temat szczególnego jego rodzaju, jakim jest brokat kosmetyczny, warto dowiedzieć się, co to jest brokat. Otóż okazuje się, że nasza intuicyjna odpowiedź jest jak najbardziej słuszna, bowiem główną wyróżniającą go cechą jest błyszczenie się niewielkich drobinek. Wskazać można oczywiście kilka rodzajów brokatu, wskazując na jego kolor albo przeznaczenie. Jest on nie tylko wykorzystywany do ozdabiania świątecznych bombek, lecz coraz większą popularnością cieszy się właśnie brokat do ciała. Zobacz, w jaki sposób możesz dzięki niemu olśniewająco wyglądać podczas sylwestrowej nocy.

  Brokat kosmetyczny

  Mówiąc o brokacie, wskazać trzeba dwie postacie, z jakimi możemy się spotkać. Z jednej strony będą to już gotowe produkty kosmetyczne z dodatkiem brokatu. Przykładem może tu być chociażby brokat w sprayu do ciała albo lakier do włosów z jego dodatkiem. Z drugiej strony mamy do czynienia z brokatem, który możemy dowolnie dodawać do różnego rodzaju kosmetyków albo bezpośrednio na skórę. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że od nas zależy, jak dużo i w jakim kolorze dodamy świecących drobinek do kosmetyków. Czy możemy zrobić coś innego oprócz dodania brokatu do lakieru albo cienia do powiek? Otóż świetnym sposobem na rozświetlenie ciała jest samodzielne wykonanie modnego tatuażu z brokatu. Wystarczy, że specjalnym klejem posmarujesz przez wybrany szablon skórę, a następnie oprószysz ją kolorowym brokatem. Dzięki temu będziesz mogła się cieszyć mieniącym się w świetle rysunkiem przez całą imprezę.

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Ten brokat jest wszędzie! w każdym produkcie, to jakaś plaga!

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Istnieje naprawdę niewiele produktów, o których możemy powiedzieć, że s...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...

  Ostatnie komentarze