Trwała prostująca

  Zwykle bywa tak, że dajemy ponieść się temu, co jest bardzo modne, nawet gdy niekoniecznie to do nas pasuje. Nie chodzi tutaj wyłącznie o wybieranie rozszerzanych spodni do figury typu jabłko albo powiększanie sobie bioder baskinką przez panie posiadające budowę przypominającą gruszkę. Równie negatywny wpływ na nasz wygląd może mieć poddawanie się zabiegom stylizacyjnym na włosy bądź paznokcie. Z drugiej strony większość kobiet uczy się wyłącznie na swoich błędach i nie jest w stanie zaakceptować swojego wyglądu. Kobiety posiadające włosy kręcone bardzo często zazdroszczą swoim koleżankom włosów prostych i właśnie w nich czują się najlepiej. Niestety codzienne ich prostowanie bardzo negatywnie wpływa na ich kondycję. Prowadzi to do tego, że stają się one jeszcze bardziej łamliwe i przesuszone. Z tego względu, jeżeli nie wyobrażasz sobie, by nosić kręcone włosy, warto jest rozważyć bardziej długotrwałe sposoby ich prostowania. Nie zwlekaj i już teraz przeczytaj poniższy artykuł. Dowiesz się z niego znacznie więcej nie tylko na temat prostowania włosów, lecz również zabiegu, który pozwala cieszyć się prostymi włosami przez długi czas.

  Prostowanie włosów

  Czasami bardzo chcemy zmienić swój wygląd, by prezentować się wyjątkowo dobrze. Zwykle w takich momentach sięgamy po wprost banalnie proste rozwiązania. I tak na przykład nie ma lepszego sposobu na zaskoczenie swojego partnera na randce niż wyprostowanie dotychczas kręconych włosów. W takim przypadku doskonale sprawdzają się na przykład coraz bezpieczniejsze dla struktury włosa prostownice. Sporadyczne ich użycie pozwoli nam na osiągnięcie pożądanego efektu, a także nie będzie zbyt obciążające. Znaleźć można bardziej lub mniej kosztowne i nowoczesne modele. W prostowaniu lekko falowanych włosów pomogą nam również ogólnodostępne kosmetyki przeznaczone do tego celu. W jaki jeszcze sposób możemy stać się właścicielkami prostych włosów? Okazuje się, że trwała ondulacja może nam dać w efekcie nie tylko burzę loków. Na podobnych zasadach wykonywane jest również prostowanie włosów u fryzjera. Jak wygląda prostowanie włosów trwałe? Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu.

  Trwała prostująca włosy

  Jak już zostało wspomniane, trwała włosów może je nie tylko skręcać, lecz również prostować. Chodzi o to, że stosując te same środki i dość wysoką temperaturę, możemy osiągnąć zupełnie przeciwne efekty. Zabieg trwałej prostej trwa kilka godzin i kosztuje dość sporo, bo około 150-200 zł. Jednak dzięki niemu możemy cieszyć się prostszymi włosami nawet przez 3-4 miesiące. Trzeba zaznaczyć, że posiadając bardzo kręcone włosy, nie staną się one idealnie proste. Efekt porównać można raczej do rozluźnienia dotychczasowych skrętów. Cały zabieg polega na nałożeniu odpowiedniej ilości produktu wnikającego w strukturę włosów i wyprostowaniu ich pod wpływem rozgrzanej prostownicy fryzjerskiej. Trzeba zaznaczyć, że jest on dość obciążający, dlatego należy z niego zrezygnować, gdy posiadamy włosy zniszczone. Dla uzyskania lepszego efektu możemy również stosować kosmetyki do włosów wygładzające do użytku domowego.

  Zdjęcie kobiety pochodzi z Shutterstock.

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Chcę ją mieć!

  Ja mam i polecam gorąco!

  a to nie niszczy czasem bardzo włosów może być tak że trwała u fryzjera może nie wyjść i włosy nadal będą falowane?

  Ja miałam trwałą prostującą i mimo iż miałam bardzo kręcone włosy to wyprostowały mi się idealnie. Cały zabieg trwa dość długo, ale jak się fryzjerce chce to efekt będzie dobry :)

  Tak się boję.. bo ja mam też loki i tak jak piszecie zazdroszczę koleżankom które maja proste po prostu oddałabym prawie wszystko by mieć proste na blachę no ale potem gdy tak marzę to mówię sobie że czas wrócić do rzeczywistości ,bo ja już tak zrobiłam z prostowicą codziennie jej używałam od tygodnia a po tygodniu miałam suche zniszczone i oczywiście wypadające włosy. Dlatego boję się że od takiego zabiegu będę miała gorsze... No po prostu napisaliście to co ja przeżywałam... :(

  Owszem Trwała prostująca jest dobrym rozwiązaniem na włosy kręcone falowane itp jeśli codziennie prostujemy włosy. Jednak chce wspomnieć o jeszcze lepszym zabiegu prostującym włosy który dodatkowo poprawi kondycje włosów zamiast je niszczyć a mowa mianowicie o: KERATYNOWYM ZABIEGU PROSTOWANIA WŁOSÓW bardzo gorąco polecam ponieważ sama mam okazje przyglądać się rezultatom tego zabiegu jak i długotrwałym efektom - osobiście mam proste włosy ale wiele koleżanek decyduje się na zabieg i bardzo sobie chwalą ;]

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Szorstkie pięty są niezwykle częstym problemem wśród kobiet, a walka z...

  Ostatnie komentarze