Typ urody lato

  Kobiety o typie urody lato, powinny zdecydować się na zupełnie inną kolorystykę niż panie wiosny, zimy czy jesienie. Chcesz wyglądać promiennie i młodo? W takim razie dowiedz się jakie barwy pasują do ciebie najbardziej, jaki makijaż powinnaś sobie zrobić i co na siebie założyć.

  Typ urody lato – kolor włosów, oczu, skóry

  Panie lato w dzieciństwie były blondynkami, jednak z wiekiem włosy ściemniały. Słomiany blond nabrał popielatego odcienia, a jeśli kosmyki były popielate, teraz są brązowe. Popielata jest także oprawa brązowych niebieskich lub szarych oczu. Typ urody lato charakteryzuje się bladą, gładką, porcelanową cerą lub też dobrze ukrwioną skórą z delikatnie prześwitującymi naczynkami. Mają one chłodny różowy odcień. Cera może mieć także chłodny, oliwkowy odcień. Piegi, jeśli są, to szare i szarobrunatne.

  Typ urody lato – kolory

  Panie lato powinny zdecydować się na chłodne odcienie: gorzka czekolada, pudrowy róż, złamana biel, głęboka szarość, cytrynowy, miętowy, morski, grafitowy, śliwkowy, lawendowy. Typ lato dobrze komponuje się ze srebrną biżuterią, a także ozdobami zrobionymi z białego złota, różowych pereł czy platyny.

  Makijaż – typ urody lato

  Przede wszystkim należy kupować jasne podkłady. Przyciemnianie cery na siłę dodaje lat i oszpeca, zrezygnuj więc z robienia się „na Włoszkę”. Cienie do powiek powinny być pastelowe, a szminka różowa. Czarny tusz do rzęs może z powodzeniem zostać zastąpiony granatowym. Czy już zrobiłaś analizę kolorystyczną i potrafisz ocenić czy jesteś panią lato? A może bardziej pasuje do ciebie typ urody wiosna?

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  niby lato, bo mam ciemny popielaty blond --> szatynka, ale nie mam szarej oprawy oczu, a brązową, zero piegów i jestem bardziej żółta niż różowa. Czuję się jak kosmita, bo nie mogę się dopasować :(

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Szorstkie pięty są niezwykle częstym problemem wśród kobiet, a walka z...

  Ostatnie komentarze