Uzupełnianie paznokci żelowych

  Dbanie o atrakcyjny wygląd to długotrwała i czasochłonna praca. Zdanie to brzmi banalnie dla większości kobiet, które doskonale wiedzą, że nienagannie gładka skóra, zdrowe włosy albo efektowny makijaż na dzień to nie dzieło natury, a efekt włożonego przez nie wysiłku. Co więcej, raz pofarbowane włosy albo jednorazowa aplikacja kremu do twarzy może nie tylko nie dać nam wymiernych efektów, a wręcz prosić się o powtórzenie. Odrosty na włosach to niejedyny, choć chyba najbardziej rzucający się widok alarmujący o ponowne wykonanie zabiegu. Podobnie jak włosy, swoją długość zwiększają także paznokcie, dlatego decydując się chociażby na ich pomalowanie lakierem, jesteśmy zmuszone co jakiś czas go zmywać i nakładać ponownie. Bardziej skomplikowany zabieg czeka nas, jeżeli zdecydujemy się na zrobienie paznokci żelowych. Chociaż są one niewątpliwie efektowne, to jednak wymagają uzupełniania. Większość nas w tym celu udaje się na wizytę do kosmetyczki. Zanim jednak tam trafisz, zobacz, w jaki sposób powinno przebiegać uzupełnianie paznokci żelowych. Informacje na ten temat znajdziesz w poniższym artykule.

  Paznokcie żelowe

  Piękne dłonie to niewątpliwie rzecz, na jaką zwracamy mniejszą uwagę niż twarz bądź włosy. Każda kobieta jednak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że umiejętnie wykonany manicure stanowi ciekawy dodatek do stylizacji i pozwoli nam czuć się pewnie w każdej sytuacji. Cieszącym się dużą popularnością sposobem na uzyskanie ładnych i zadbanych paznokci jest wykorzystanie metody żelowej. Bardzo dobrze sprawdza się on zarówno w klasycznym wydaniu francuskiego manicure'u, jak i w bardziej szalonych stylizacjach wykorzystujących różnego rodzaju ozdoby na paznokcie. Jednakże, jak każdy inny zabieg pielęgnacyjny, wymaga powtórzeń, w tym przypadku określanych jako uzupełnienie paznokci żelowych. Oczywiście trudno będzie nam go wykonać samodzielnie w domu, jeśli nie jesteśmy w posiadaniu specjalnych produktów ani nie mamy profesjonalnej lampy UV. Jeżeli natomiast masz możliwość kupienia zestawów do paznokci żelowych, wystarczy odrobina wysiłku, by znów stać się posiadaczką pięknych dłoni. Zobacz, jak uzupełnia się paznokcie żelowe.

  Uzupełnianie paznokci

  Kiedy w wyniku odrastania naturalnych paznokci widoczny stanie się odrost dzielący je od przyczepionych żelowych paznokci, najłatwiej jest je uzupełnić, kiedy nie jest on zbyt duży. Wystarczy jedynie zmyć znajdujący się na nich lakier, a następnie skrócić brzeg i spiłować wierzchnią warstwę żelu. Następnym krokiem jest natomiast nałożenie wierzchniej warstwy żelu i utwardzenie jej pod lampą UV. Trochę trudniejsze i bardziej czasochłonne jest uzupełnianie paznokci, gdy naturalne paznokcie stały się dłuższe. Wówczas musimy pozbyć się poprzez opiłowanie warstwy budującej i wykańczającej z całej długości paznokcia. W takiej sytuacji należy nałożyć najpierw pierwszą z nich i utrwalić pod lampą, a następnie drugą i podobnie jak pierwszą poddać działaniu promieni UV. Ważne jest, aby nie uszkodzić naturalnej płytki paznokciowej i równomiernie nakładać żel. Kolejnym etapem jest wyeliminowanie nierówności poprzez przemycie paznokci specjalnym płynem, a także spiłowanie pilnikiem. Ostatnim krokiem jest nałożenie wierzchniej warstwy wykańczającej żelu i poddanie jej pod działanie lampy UV.

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Dosyć to trudne....

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...
  Istnieje naprawdę niewiele produktów, o których możemy powiedzieć, że s...

  Ostatnie komentarze