Zmarszczki wokół ust - usta palacza

  Zmarszczki wokół ust zwane są także ustami palacza. Niestety nie tylko osoby sięgające po papierosy mają z nimi do czynienia. Nazwa jest jednak dość obrazowa, bo wokół ust zaciągającej się osoby często powstają pionowe bruzdy. Gdyby tylko nikotyna było przyczyną tych zmian, na pewno wszystkie byśmy z niej zrezygnowały.

  Zmarszczki palacza – skąd się biorą?

  Tej rodzaj zmarszczek układa się pionowo wokół ust. Powstaje z powodu naturalnych ruchów ust podczas jedzenia, mówienia czy śmiechu. Niestety mogą go mieć osoby, które nigdy z papierosami nie miały styczności.

  Usuwanie zmarszczek palacza

  W tym przypadku potrzebne jest wygładzenie zmarszczek, wypełnienie ich i pobudzenie nowych włókien kolagenu. Najlepiej działają nowoczesne preparaty z nanocząsteczkami, peptydami, aminokwasami, wypełniaczami i wysokoprocentową witaminą C.

  Zabiegi na zmarszczki wokół ust

  Na taki rodzaj zmarszczek doskonale działa mezoterapia bezigłowa. Zabieg jest bezbolesny i nie trwa zbyt długo. Niestety koszt nie jest mały. Jeden seans to 300 zł mniej w kieszeni. By efekty były trwałe, potrzeba 5 wizyt u specjalisty.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Rzuciłam fajki 3 lata temu. Po 10 latach palenia zrobiły mi się straszne zmarszczki wokół ust, które były widoczne nawet pod fluidem i pudrem. Koleżanka z pracy poleciła mi wypełnienie tych zmarszczek kwasem hialuronowym, więc zapisałam się na wizytę i poszłam na zabieg. Efekty są świetne i trzymają się prawie rok. Pewnie jeszcze nie raz zdecyduję się na taki zabieg. polecam:)

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejuroda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada odpowiednie kształty, wśród których najbardziej charakterystyczne jest chociażby wcięcie w talii. Kolejną kwestią, na którą na...

  Najczęściej czytane

  Cera potrafi płatać nam niezłe figle, zwłaszcza gdy szykujemy się na...
  Jeśli na twarzy, plecach czy dekolcie znów pojawił się trądzik, to jak...
  Nienagannie zbudowane ciało to jeden z bardziej atrakcyjnych elementów...
  Cera z przebarwieniami to dla wielu pań duży kłopot. Przyczyny tego...
  Jeszcze nie tak dawno temu nie było możliwości wybrania się do drogerii...
  Nie ulega wątpliwości, że kobiety bardzo lubią zmieniać swój wygląd i...
  Zatkane, zanieczyszczone pory, zwane groźnie wągrami, spędzają sen z...
  Zdarza się, że na naszej skórze pojawiają się niedoskonałości, które...
  Kochani, zbliża się trudny czas dla naszych włosów. Zimne powietrze,...
  Jak wyobrażasz sobie atrakcyjną kobietę? Na pewno taka osoba posiada...

  Ostatnie komentarze